Wolontariat

WOLONTARIAT EUROPEJSKA STOLICA KULTURY WROCŁAW 2016!

W 2016 roku Wrocław będzie nosił tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Przed nami setki projektów
i wydarzeń kulturalnych, dziesiątki festiwali i przedsięwzięć artystycznych, które wypełnią miasto oraz region duchem kulturalnego święta.

Europejska Stolica Kultury to przede wszystkim ludzie. To odbiorcy i uczestnicy kultury oraz zespół pomysłodawców, artystów, twórców i organizatorów tego wielkiego i niezwykłego przedsięwzięcia.

Zapraszamy Was do zespołu realizatorów projektu ESK - kreujmy razem najważniejszą przestrzeń dla kultury w Polsce. Przed Wami niepowtarzalna okazja na aktywne uczestnictwo w projekcie i spojrzenie na jego organizację „od kulis”.

Tworzymy szeroką sferę dla obywatelskiej i społecznej aktywności, oferując jednocześnie możliwość rozwoju, kontakt z międzynarodowym środowiskiem, szereg ciekawych zadań oraz mnóstwo niezwykłych wrażeń.

Pragniemy budować Europejską Stolicę Kultury we Wrocławiu razem z Wami! Każdy z Was jest dla nas bezcennym źródłem inspiracji, pozytywnej energii i wiary w sukces tego projektu.


W JAKI SPOSÓB MOŻESZ SIĘ ZAANGAŻOWAĆ?

Wolontariat eventowyWolontariat akcyjny (eventowy) – pomagacie nam podczas największych wydarzeń i akcji ESK 2016, angażując się  we współpracę krótkoterminową.

 

 

 

 

Kulturalny Batalion Specjalny KBS – nasza współpraca będzie miała charakter długoterminowy: podczas bieżących prac zespołu ESK oraz pojedynczych wydarzeń. Będziecie specjalnie przeszkoloną ekipą, od której zależeć będzie powodzenie wielu szybkich akcji!

 

 

 

 

Wolontariat pracowniczy – w ramach działalności CSR Waszej firmy, możecie włączyć się w działania wolontariackie zarówno krótko - jak i długoterminowe.

 

 

 

E-wolontariat – nawet jeśli nie mieszkacie we Wrocławiu, a macie dostęp do komputera oraz  internetu, możecie włączyć się do działania.

 

 

 

 

Co zyskujesz?

  • Szkolenia ogólne i stanowiskowe.
  • Zaświadczenie o udziale w wolontariacie podczas ESK 2016.
  • Możliwość udziału i tworzeniu projektów kulturalnych.
  • Uczestnictwo w wydarzeniach integracyjnych.
  • Zdobywanie wiedzy w nowych dziedzinach.
  • Możliwość nawiązania nowych, inspirujących znajomości.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:
wolontariat.wroclaw2016.pl

 

W RAZIE PYTAŃ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

wolontariat@wroclaw2016.pl oraz Barbara – infopunkt ESK Wrocław 2016

(ul. Świdnicka 8c, Wrocław)

FB: /WolontariuszeESKWroclaw2016

Kontakt do zespołu:

Agnieszka Szymerowska
szymerowska@convention.wroclaw.pl
tel: +48 797 696 620

Aleksadra Stachura
aleksandra.stachura@wroclaw2016.pl
tel: +48 501 214 914

Kamila Januszko
kamila.januszko@wroclaw2016.pl
tel: +48 508 492 263

Podziel się

Nagłówek