Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy

Zapraszamy przedstawicieli biznesu do współpracy przy unikatowym i prestiżowym projekcie Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu.

Nasi Partnerzy wezmą bezpośredni i aktywny udział w pracach przy tworzeniu wizji, programu i projektów ESK Wrocław 2016.

Oferujemy szerokie możliwości partycypacji w tym wielkim święcie kultury od małych lokalnych akcji społecznych po największe międzynarodowe przedsięwzięcia artystyczne.

Najważniejszych Partnerów zaprosimy do Elitarnego Klubu Dobrych Marek ESK 2016, który daje ekskluzywne możliwości prezentacji i promocji własnej marki, a także udziału w wydarzeniach ESK Wrocławia 2016 na preferencyjnych warunkach.

Program partnerski Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016

Biznesowa sieć ESK

Ponad 400 projektów artystycznych, kulturalnych, edukacyjnych i społecznych w programie ESK Wrocław 2016 stwarza możliwość zaproponowania naszym Partnerom wyjątkowej i niezwykle bogatej oferty świadczeń reklamowych i promocyjnych.

We współpracy z instytucjami kultury z Wrocławia i Dolnego Śląska zbudowaliśmy ogromną sieć działań artystycznych, ale również biznesowych. Składa się na nią ponad 200 podmiotów, których projekty wpisują się w program Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Dołączając do tego grona marka Partnera zyskuje nie tylko nowe grupy odbiorców, ale również prestiż wynikający z możliwości posługiwania się ekskluzywnym logotypem ESK Wrocław 2016.

Dlaczego warto zostać Partnerem Wrocławia 2016?

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Michał Grudziński

e-mail: michal.grudzinski@wroclaw2016.pl

tel.:    + 48 508 492 028

 

Piotr Korzeniowski (główny specjalista ds. pozyskiwania i obsługi sponsorów)

e-mail: piotr.korzeniowski@wroclaw2016.pl

tel.: +48 508 491 824

Podziel się

Nagłówek